Showing 49–64 of 116 results
160cm/5ft3 E-cup Silicone Angel Sex Doll– Eimi B
$2,449.00| BRA SIZE | E-cup |
| BUST | 88cm |
| LEGS LENGTH | 82cm |
| FEET LENGTH | 22.5cm |
| WAIST | 58cm |
| ARMS LENGTH | 66cm |
| HIP | 94cm |
| SHOULDERS WIDTH | 36cm |
| VAGINA DEPTH | 20cm |
| ANUS DEPTH | 20cm |
| ORAL DEPTH | N/A |
| BRAND | Jiusheng Doll |
160cm/5ft3 E-cup Silicone Angel Sex Doll– Kiko
$2,449.00| BRA SIZE | E-cup |
| BUST | 88cm |
| LEGS LENGTH | 82cm |
| FEET LENGTH | 22.5cm |
| WAIST | 58cm |
| ARMS LENGTH | 66cm |
| HIP | 94cm |
| SHOULDERS WIDTH | 36cm |
| VAGINA DEPTH | 20cm |
| ANUS DEPTH | 20cm |
| ORAL DEPTH | N/A |
| BRAND | Jiusheng Doll |
160cm/5ft3 E-cup Silicone Angel Sex Doll– Lisa B
$2,449.00| BRA SIZE | E-cup |
| BUST | 88cm |
| LEGS LENGTH | 82cm |
| FEET LENGTH | 22.5cm |
| WAIST | 58cm |
| ARMS LENGTH | 66cm |
| HIP | 94cm |
| SHOULDERS WIDTH | 36cm |
| VAGINA DEPTH | 20cm |
| ANUS DEPTH | 20cm |
| ORAL DEPTH | N/A |
| BRAND | Jiusheng Doll |
160cm/5ft3 E-cup Silicone Angel Sex Doll– Lisa C
$2,449.00| BRA SIZE | E-cup |
| BUST | 88cm |
| LEGS LENGTH | 82cm |
| FEET LENGTH | 22.5cm |
| WAIST | 58cm |
| ARMS LENGTH | 66cm |
| HIP | 94cm |
| SHOULDERS WIDTH | 36cm |
| VAGINA DEPTH | 20cm |
| ANUS DEPTH | 20cm |
| ORAL DEPTH | N/A |
| BRAND | Jiusheng Doll |
161cm/5ft3 G-cup Angel Sex Doll – Abbey
$1,899.00| BRA SIZE | G-cup |
| BUST | 91cm |
| LEGS LENGTH | N/A |
| FEET LENGTH | 22cm |
| WAIST | 60cm |
| ARMS LENGTH | N/A |
| HIP | 84cm |
| SHOULDERS WIDTH | 36cm |
| VAGINA DEPTH | 18cm |
| ANUS DEPTH | 15cm |
| ORAL DEPTH | 12cm |
| BRAND | JS doll |
161cm/5ft3 G-cup Angel Sex Doll – Ava
$1,899.00| BRA SIZE | G-cup |
| BUST | 91cm |
| LEGS LENGTH | N/A |
| FEET LENGTH | 22cm |
| WAIST | 60cm |
| ARMS LENGTH | N/A |
| HIP | 84cm |
| SHOULDERS WIDTH | 36cm |
| VAGINA DEPTH | 18cm |
| ANUS DEPTH | 15cm |
| ORAL DEPTH | 12cm |
| BRAND | JS doll |
161cm/5ft3 G-cup Angel Sex Doll – Ava A
$1,899.00| BRA SIZE | G-cup |
| BUST | 91cm |
| LEGS LENGTH | N/A |
| FEET LENGTH | 22cm |
| WAIST | 60cm |
| ARMS LENGTH | N/A |
| HIP | 84cm |
| SHOULDERS WIDTH | 36cm |
| VAGINA DEPTH | 18cm |
| ANUS DEPTH | 15cm |
| ORAL DEPTH | 12cm |
| BRAND | JS doll |
161cm/5ft3 G-cup Angel Sex Doll – Ava B
$1,899.00| BRA SIZE | G-cup |
| BUST | 91cm |
| LEGS LENGTH | N/A |
| FEET LENGTH | 22cm |
| WAIST | 60cm |
| ARMS LENGTH | N/A |
| HIP | 84cm |
| SHOULDERS WIDTH | 36cm |
| VAGINA DEPTH | 18cm |
| ANUS DEPTH | 15cm |
| ORAL DEPTH | 12cm |
| BRAND | JS doll |
161cm/5ft3 G-cup Angel Sex Doll – Camille
$1,899.00| BRA SIZE | G-cup |
| BUST | 91cm |
| LEGS LENGTH | N/A |
| FEET LENGTH | 22cm |
| WAIST | 60cm |
| ARMS LENGTH | N/A |
| HIP | 84cm |
| SHOULDERS WIDTH | 36cm |
| VAGINA DEPTH | 18cm |
| ANUS DEPTH | 15cm |
| ORAL DEPTH | 12cm |
| BRAND | JS doll |
161cm/5ft3 G-cup Angel Sex Doll – Jennifer
$1,899.00| BRA SIZE | G-cup |
| BUST | 91cm |
| LEGS LENGTH | N/A |
| FEET LENGTH | 22cm |
| WAIST | 60cm |
| ARMS LENGTH | N/A |
| HIP | 84cm |
| SHOULDERS WIDTH | 36cm |
| VAGINA DEPTH | 18cm |
| ANUS DEPTH | 15cm |
| ORAL DEPTH | 12cm |
| BRAND | JS doll |
161cm/5ft3 G-cup Angel Sex Doll – Momo
$1,899.00| BRA SIZE | G-cup |
| BUST | 91cm |
| LEGS LENGTH | N/A |
| FEET LENGTH | 22cm |
| WAIST | 60cm |
| ARMS LENGTH | N/A |
| HIP | 84cm |
| SHOULDERS WIDTH | 36cm |
| VAGINA DEPTH | 18cm |
| ANUS DEPTH | 15cm |
| ORAL DEPTH | 12cm |
| BRAND | JS doll |
161cm/5ft3 G-cup Angel Sex Doll – Stephanie
$1,899.00| BRA SIZE | G-cup |
| BUST | 91cm |
| LEGS LENGTH | N/A |
| FEET LENGTH | 22cm |
| WAIST | 60cm |
| ARMS LENGTH | N/A |
| HIP | 84cm |
| SHOULDERS WIDTH | 36cm |
| VAGINA DEPTH | 18cm |
| ANUS DEPTH | 15cm |
| ORAL DEPTH | 12cm |
| BRAND | JS doll |
162cm/5ft4 B-cup Angel Sex Doll – Freda C
$1,717.00| BRA SIZE | B-cup |
| BUST | 88cm |
| LEGS LENGTH | N/A |
| FEET LENGTH | 21cm |
| WAIST | 66cm |
| ARMS LENGTH | N/A |
| HIP | 91cm |
| SHOULDERS WIDTH | 40cm |
| VAGINA DEPTH | 18cm |
| ANUS DEPTH | 15cm |
| ORAL DEPTH | 12cm |
| BRAND | WM doll |
162cm/5ft4 E-cup Silicone Angel Sex Doll – Tahnee A
$2,111.00| BRA SIZE | E-cup |
| BUST | 81cm |
| LEGS LENGTH | N/A |
| FEET LENGTH | 22cm |
| WAIST | 57cm |
| ARMS LENGTH | N/A |
| HIP | 91cm |
| SHOULDERS WIDTH | 36cm |
| VAGINA DEPTH | 18cm |
| ANUS DEPTH | 15cm |
| ORAL DEPTH | 12cm |
| BRAND | Angelkiss doll |
163cm/5ft4 C-cup Angel Sex Doll – Abbey C
$1,899.00| BRA SIZE | C-cup |
| BUST | 82cm |
| LEGS LENGTH | N/A |
| FEET LENGTH | 21cm |
| WAIST | 62cm |
| ARMS LENGTH | N/A |
| HIP | 82cm |
| SHOULDERS WIDTH | 34cm |
| VAGINA DEPTH | 18cm |
| ANUS DEPTH | 15cm |
| ORAL DEPTH | 12cm |
| BRAND | JS doll |
163cm/5ft4 C-cup Angel Sex Doll – Cynthia
$1,899.00| BRA SIZE | C-cup |
| BUST | 82cm |
| LEGS LENGTH | N/A |
| FEET LENGTH | 21cm |
| WAIST | 62cm |
| ARMS LENGTH | N/A |
| HIP | 82cm |
| SHOULDERS WIDTH | 34cm |
| VAGINA DEPTH | 18cm |
| ANUS DEPTH | 15cm |
| ORAL DEPTH | 12cm |
| BRAND | JS doll |